Porcelanowe ozdoby

Każda inicjatywa rodziców jest mile widziana – prezentacja swojego hobby, pamiątek z ciekawej podróży, swojego zawodu. Dla przedszkolaków wizyta rodzica w przedszkolu jako gościa honorowego w grupie jest powodem do wielkiej dumy, dzieci długo pamiętają dzień, w którym rodzic zajął miejsce wychowawcy. Tym razem mama Oli podzieliła się z nami swoim hobby. Dzieci pod bacznym okiem Pani Magdaleny oraz jej starszej córki Pauliny mogły same zrobić masę porcelanową. Mieszanie składników bardzo podobało się dzieciom. Z tej gładkiej masy powstały piękne ozdoby choinkowe, które na pewno ozdobiły choinki w każdym domu. Pani Magdalenie oraz Paulinie serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy.