Kącik logopedyczny - zwierzęta egzotyczne

„Pracowite Pszczółki” wzięły udział w kolejnych grupowych ćwiczeniach logopedycznych rozwijających sprawności komunikacyjne, tym razem w oparciu o materiał językowy związany z kompleksowym tematem tygodnia- zwierzętami egzotycznymi. Dzieci usprawniały narządy artykulacyjne z wykorzystaniem naszych pięknych przedszkolnych „dużych zwierząt”, poznawały polskie powiedzenia, w których występują nazwy zwierząt egzotycznych, ćwiczyły aktywne słuchanie rozwiązując zadania typu: prawda czy fałsz.

Wierzymy, że „Pracowite Pszczółki” nigdy nie będą chowały głowy w piachu jak struś, dostawały małpiego rozumu, lały krokodylich łez, za to w wielu życiowych sytuacjach pokażą lwi pazur. Wtedy ich nauczyciele będą dumni jak paw...