Odkrywamy talenty

„ „Dziecko rodzi się wszechstronnie uzdolnione...”


W uznaniu za podejmowane przez nasze przedszkole działania rozwijające uzdolnienia i zainteresowania dzieci otrzymaliśmy tytuł „Szkoły Odkrywców Talentów”. Bardzo ważnym działaniem w tym kierunku jest organizacja corocznego konkursu wewnątrzprzedszkolnego „Odkrywamy Talenty”. Inicjatorkami tego projektu są nauczycielki Aneta Wawron i Alina Panas, które już po raz szósty zorganizowały i poprowadziły konkurs. Cieszy się on bardzo dużym zainteresowaniem.

Jury konkursu: Dyrektor Przedszkola - Pani Agnieszka Kozłowska, Pan Robert Motyl – przedstawiciel wydawnictwa MAC oraz Pan Bogdan Depta - nauczyciel rytmiki.

Wszyscy uczestnicy wykazali się wysokim poziomem artystycznym i dużymi uzdolnieniami. Przedszkolaki otrzymały nagrody ufundowane przez naszych sponsorów: organ prowadzący Zespół Przedszkolno-Szkolny oraz wydawnictwo MAC. Sponsorom serdecznie dziękujemy.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, za współpracę i przygotowanie dziecka do występu.


W konkursie wzięli udział:

 1. Martynka Wąs 4-latki
 2. Szymon i Mateusz Lubaś 5-latki
 3. Zuzia Wawron 5-latki
 4. Julka Kuś 4-latki
 5. Agatka Rząd 4-latki
 6. Maja Kalita 4-latki
 7. Zuzia Cuper 3-latki
 8. Ola Adamczuk 3-latki
 9. Wiktoria Dubicka 3-4-latki
 10. Amelka i Natalka Kruk 3-4-latki
 11. Wenesa Kamińska 5-6-latki
 12. Nikola Myśliwska 5-6-latki
 13. Zosia Książek 6-latki
 14. Zuzia Książek 6-latki
 15. Konrad Skoczylas 5-6-latki
 16. Daniel Janowski 5-6-latki