Czyste powietrze wokół nas

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2015-16/aktualnosci/2016-05-19-akademia-zdrowia-przedszkolaka oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Akademia Zdrowia Przedszkolaka

W Chełmskim Domu Kultury odbyła się kolejna edycja Akademii Zdrowia Przedszkolaka. Celem akademii jest promowanie w środowisku przedszkolnym zasad zdrowego stylu życia poprzez prezentacje ciekawych form artystycznych z dziećmi. Organizatorem jest Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Chełmie przy współpracy z Urzędem Miasta Chełm i Lubelskim Samorządowych Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Chełm. Nasze przedszkolaki zaprezentowały się znakomicie we wszystkich kategoriach konkursowych: w kategorii plastycznej pod hasłem „Dbam o zdrowie” zostały wyróżnione i nagrodzone trzy prace z grupy „Leśne Skrzaty”, w kategorii quiz wiedzy pod hasłem „Bezpieczny przedszkolak” reprezentowały nas „Pracowite Pszczółki”, natomiast w ostatniej kategoria widowisko muzyczno-słowne pt. „Dobra zabawa to zdrowia podstawa” znakomicie wystąpiły dzieci z grup „Leśne Skrzaty” i „Pracowite Pszczółki”. Za taneczne show z naszym smokiem Dinkiem przedszkolaki otrzymały gromkie brawa i nagrody, na które w pełni zasłużyły.

Gratulujemy naszym artystom!!!

{gallery}2015-16/aktualnosci/2016-05-19-akademia-zdrowia-przedszkolaka{/gallery}

Zabawy z Dinkiem

Dzisiaj groźnie się zrobiło,
Dinozaurów nam przybyło.
Z domu swoje przynieśliśmy,
O nich opowiadaliśmy.
Zabaw było co nie miara,
Radość wszystkich dziś rozpala.
Dinozaura też stworzyliśmy,
Ze sznureczków go zrobiliśmy.

{gallery}informacje/programy/czyste-powietrze-wokol-nas/2016-12-11-zabawy-z-dinkiem{/gallery}

Rzuć palenie razem z nami

Opowiemy Wam dziś bajkę,
Jak to kotek palił fajkę.
Czy to dobrze? Przecież wiecie,
Że źle dzieje się na świecie.
Papierosom "nie" mówimy
I dziś Wam to przedstawimy.
Sześciolatki Was pouczą,
Dbać o zdrowie Was nauczą.
I dorosłym rady damy,
Dziś palaczy oduczamy!

{gallery}informacje/programy/czyste-powietrze-wokol-nas/2016-12-11-rzuc-palenie-razem-z-nami{/gallery}