"Jest taki dzień ..." Jasełka 2019

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich są Jasełka, które już na dobre zapisały się w tradycję naszego przedszkola. W świąteczną atmosferę wprowadziły nas dzisiaj dzieci z grupy ,,Pracowite pszczółki", które wraz ze swoimi rodzicami przygotowały przedstawienie- przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Jasełka wprowadziły wszystkich w wyjątkowy, świąteczny nastrój. Kolejny raz okazało się, że takie wspólne spotkania, emocje i przeżycia zbliżają ludzi, a dzieciom pokazują, jak ważna jest tradycja świąt Bożego Narodzenia. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom którzy poświęcili swój czas i wzięli udział w jasełkach.