Dzień Godności

#dziengodności

Przedszkole Niepubliczne z Oddziałami Integracyjnymi RAZEM w Chełmie zostało zaproszone do wzięcia udziału w inicjatywie zwracającej uwagę na osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Tym razem jest to #challengedziengodnosci, organizowany przez PSONI Koło w Jarosławiu.

Celem akcji jest:

• zwrócenie uwagi na prawa Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną do równego uczestnictwa we wszystkich sferach życia społecznego,
  • propagowanie wiedzy o Dniu Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

#dziengodności
Za nominacje dziękujemy
Pielęgniarskiej Opiece Domowej „Piel-Med.Plus” (Ośrodek rehabilitacji).

Nasza nominacja:

• Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczną NR 2 w Chełmie,
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa RAZEM z Oddziałami Inegracyjnymi w Chełmie,
  • Przedszkole Miejskie Nr 12 w Chełmie.

Jak doączyć do wyzwania? Wystarczy:

1. Ubrać się na pomarańczowo, może to być koszula, apaszka, czapka, krawat itp.
  2. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z napisem #dziengodności i wstawić na swój profil na Facebooka.
  3. Nominować kolejne, co najmniej trzy osoby (może to być również grupa ludzi, szkoła, przedszkole lub instytucja).
  4. Każda osoba włączająca się do akcji #challengedziengodnosci do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie, co najmniej trzy osoby.
  5. Na wykonanie zadania jest 48 godzin. Wszystkim nominowanym życzymy powodzenia.